Loučení s kalendářním rokem 2023

Drahý roku 2023

Zdravím Tě. Dnes 31. 12. 2023 cítím potřebu se s tebou rozloučit. Když ses narodil, tak jsme Tě oslavovali a dnes Tě také oslavujeme. Dívám se na Tebe jako na bílé plátno v obraze.

Co vidím?

Barevnost. Hravost. Radost. Smutek. Lásku. Vděčnost.

48 let v tomto životě.

Drahý roku, děkuji Ti za to, že jsem Tě mohla prožít a žít. Že jsem na živu, že mám postel a kde spát. Že jsem zdravá, že mám kolem sebe lidi, kteří mě mají rádi a že cítím jejich lásku. Ano, že cítím lásku. Že se mi otevírá něco, co je v nevědomí a že uvnitř cítím sílu, která To poznává. Že mé stíny, které nosím vidím jako stíny a že se s nimi už tolik neztotožňuji. Stíny z kterého vykvétají dary a Světlo.

Cítím i melancholii z toho, jak je vše pomíjivé a nic se nedá udržet. I když to na první pohled vypadá, že ano. Myslím tím zejména vztahy. Vztahy které mají také svůj vývoj.

Děkuji za to, že se mi otevírá tvořivá energie, která byla potlačena a teď proudí a díky ní mohou vznikat Obrázky pro radost. Obrázky, které lidem otevírají srdce a pomáhají opět nahlédnou do jejich studnice Vnitřní moudrosti.

Děkuji za objevování a cítění nových pocitů, pocit, že mohu, že za to stojím, pocit odvahy, důstojnosti a řady dalších. Pocit, že jsem toho tolik vykonala.

A co se mi povedlo v roce 2023 vytvořit pro Vás?

Být průvodkyní kouzelné zahrady

Dokončit výcvik Koučování a koučovat

Zvelebit webové stránky

Vytvořit a poslat do světa Elektronickou knížku Vědomá všímavosthttps://pa-vla.cz/ebook-zdarma/

Malovat Obrázky pro Radost pro lidihttps://pa-vla.cz/malovani-obrazky-z-pritomnosti-promlouvaji/

Vytvářet pro děti bezpečné místo

Něco děti i naučit

Vést skupinu dětí i dospělých jako lektor, učitel, průvodce

 

     

 

 

 

  Jmenuji se Pa.Vla, Pavla Vlasáková, jméno mi dali rodiče, příjmení jsem převzala od svého druhého manžela, jsem za něj ráda, líbí se mi. Baví mě osobní rozvoj, spiritualita, ráda inspiruji, ráda si hraji. Ve svém projektu „Obrázky z přítomnosti promlouvají" Vám nabízím inspirace, jak o sebe pečovat, mít se ráda, jak žít s dávkou stresu, kterou tělo dokáže zpracovat, jak žít v přítomném okamžiku tady a teď, ukážu vám, jak  objevovat fyzickou energii a chuť žít vlastní život v radosti, klidu, spokojenosti a harmonii. Můj příběh si přečtete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.