Kouzlo koučování

Vy co mě sledujete, tak víte, že jsem člověk, který má rád život. Celý i s minulostí, přítomností i budoucnosti, která přijde.

A jak se to vytvořilo? To nastavení, ten pocit?

Je toho docela dost a když ten balík myšlenek mám dávat na papír, orosím se. No, opět to zkusím.

Na svět jsem přišla s tím, že jsem zvídavá, spojená s přírodou, ráda ji pozoruji a zkoumám. Nebojím se ani pavouků ani žab. Velmi mě přitahuje svět hmyzu. Jako malá holka jsem si ráda hrála, malovala, ráda hrála sociální, poznávací hry a také se moc ráda předváděla.

Ráda jsem byla středem pozornosti. To mi zůstalo, ale v období dospívání, mých vytvořených vzorců jsem si to potlačila.

Před 2 lety jsem zavnímala, že když něco potlačíme, tak se nám v těle může vytvořit nemoc. A tak součást mého uzdravování se stalo to, že jsem si začala naplňovat své touhy.

Tak např.: jsem založila web a FB skupinu Obrázky z přítomnosti promlouvají. ano bylo to tak, chtěla jsem, aby mě bylo vidět.

Trvalo to 1 rok. To naplnění touhy být vidět a být obdivovaná. Dokonce můj syn mi říkal:,, Mami a není to divné?,,

Stála jsem si za svým a pokračovala. Letos na jaře přišel zlom. Ucítila jsem, že už to není jenom  o předvádění se, ale že cítím něco předat lidem, moudra, zkušenosti, jak říkají ti, kteří jsou otevřeni osobnímu rozvoji.

Prostě jim pomoci, aby i oni, ti kteří chtějí, mohli žít spokojený život. Aby cítili své tělo, prožitky, pocity, které nám tělo poskytuje, když jsme a víme kdo jsme. Aby se měli rádi a dokázali žít se sebou a po té i s ostatními lidmi, přírodou, se zemí v souladu. 

Zjistila jsem, že vnímám lidi takové jací jsou. I já to tak mám.  Mám ráda mé stíny i světlo. 

Dokážu se propojit se sebou a pak klást otázky, které lidem pomohou najít odpověď na řešení nějaké jejich životní situace.

To, co popisuji nese název koučování. Chápu, že lidé někdy cítí z nových slov manipulaci, cítí strach ve svém těle. Bojí se o bezpečí, které mají ve své komfortní zóně. Chápu to a mám to také tak. Když se setkávám z něčím novým, potřebuji si to navnímat, nacítit.

Komfortní zóna je to, co známe. Kde se cítíme v bezpečí. A když ji opouštíme, tu komfortní zónu, tak můžeme ucítit strach, úzkost. Proto se mým heslem v osobním i duchovním růstu stalo – Krůček po krůčku. Ale protože jsme každý jiný, tak někteří z Vás potřebují a jejich tělo jim to dovolí dělat kroky malé, velké i obrovské a je to v pořádku.

Tak a zpět ke koučování

S koučováním jsem se setkala i jako  klient a vždy mi pomohlo se pomocí otázek napojit se sama na sebe a najít si řešení. Nebo se posunout v nějaké mé životní oblasti.

Takto jsem si vyřešila sebevědomí, založila jsem a splnila si přání mít webové stránky a skupinu na FB, navázala spolupráci s virtuální asistentkou.

Pomohla jsem si s pomocí kouče vyřešit funkci vedoucího. Kde jsem cítila takový odpor, že jsem málem onemocněla. Díky koučování jsem  v roli vedoucího získala nové zkušenosti, poznala skvělé lidi a dětem jsem pomohla zvládnout jejich emoce a umožnit jim vyjet do Prahy a ještě si ji prožít.

V červnu jsem ukončila výcvik a v červenci začala trénovat. Mou vizí je nabídnou lidem mé provázení.

Lidem, kteří řeší životní situaci. Chtějí něco ve svém životě změnit. Chtějí se uzdravit. Nejsem lékař a nemám vystudovanou psychologii ani psychiatrii. Ale mé zkušenosti z uzdravováním psychického i fyzického těla jsou bohaté.

V závěru bych chtěla říci, že to, co se mi na koučování nejvíce líbí je to, že vás budu provázet otázkami, vy si najdete odpověď ve svém nitru.

A proč je to tak dobré? Protože vy jste se narodili jako svobodné bytosti, jste vlastními experty na váš život a jenom se potřebujete se sebou propojit. Se svou myslí, intuicí, emocemi.., vy znáte všechny souvislosti a způsob svého přemýšlení.

Koučování vás bude posouvat směrem dopředu. Můžu vám pomoci s návyky, které vám neslouží, můžeme spolu odhalit vaše hodnoty. Na cestě s vámi odhalíme nepoznané i poznané, zažijete AHA momenty.

Nabízím důvěru, autenticitu, přijetí sebe i vás.

Těším se na Vás

 

 

  Jmenuji se Pa.Vla, Pavla Vlasáková, jméno mi dali rodiče, příjmení jsem převzala od svého druhého manžela, jsem za něj ráda, líbí se mi. Baví mě osobní rozvoj, spiritualita, ráda inspiruji, ráda si hraji. Ve svém projektu „Obrázky z přítomnosti promlouvají" Vám nabízím inspirace, jak o sebe pečovat, mít se ráda, jak žít s dávkou stresu, kterou tělo dokáže zpracovat, jak žít v přítomném okamžiku tady a teď, ukážu vám, jak  objevovat fyzickou energii a chuť žít vlastní život v radosti, klidu, spokojenosti a harmonii. Můj příběh si přečtete zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.